Миронівський міжшкільний ресурсний центр Миронівської міської ради Київської області

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Учора, 29 вересня 2022 р., напередодні професійного свята на пошанування до Миронівського будинку культури завітали освітяни громади. Педагогів з їхнім професійним святом привітав міський голова Віталій САВЕНКО, депутат Київської обласної ради Дмитро ЖУКОТАНСЬКИЙ, депутат Київської обласної ради Олена ШУСТ, начальник гуманітарного відділу Миронівської міської ради Володимир НЕЧИПОРЕНКО.

/Files/images/FB_IMG_1664520185761.jpgВітаємо директора Миронівського міжшкільного ресурсного центру - Дорошенко Світлану Василівну - з подякою Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації!

Бажаємо нових досягнень та успіхів у роботі!

/Files/images/b23e1efde15a03e43e3edb9c481b73b8w440h290_5e74dce52468f.jpgУВАГА! З 14.03.2022 р. розпочато навчання за дистанційною формою. Матеріали та завдання до занять розміщено у розділі "Дистанційне навчання".

/Files/images/z-novym-rokom-2022-13.jpg

/Files/images/01.10.2021.jpg

/Files/images/00.jpg

/Files/images/IMG_20210803_112945.jpg
03 серпня 2021 року у Миронівському базовому будинку культури відбувся захист проєктів учасників конкурсу мікрогрантів для розвитку громад «Час діяти, Миронівщино!», організованого Благодійним фондом «МХП-Громаді».

/Files/images/IMG_20210803_131341.jpgНа даному заході були представлені 18 проєктів, серед яких наш заклад презентував проєкт «Комп’ютерний клас майбутнього».

/Files/images/IMG_20210803_174941.jpgНаш проєкт здобув сертифікат переможця.

Вітаємо Миронівський МРЦ з першою перемогою та бажаємо втілити даний проєкт в життя і не зупинятися на досягнутому!

Дякуємо за таку можливість Анна Тарасевич, Tetiana Volochay та Благодійний фонд «МХП-Громаді»!

#Час_діяти_Миронівщино!

/Files/images/unnamedВЕЛ.jpg

/Files/images/b23e1efde15a03e43e3edb9c481b73b8w440h290_5e74dce52468f.jpgУВАГА! З 29.03.2021 р. розпочато навчання за дистанційною формою. Матеріали та завдання до занять розміщено у розділі "Дистанційне навчання".


З 17 березня почали діяти нові штрафи за порушення ПДР

/Files/images/084c4c95e1e97663c882f92c2442fde5ae004e13.jpgЗ середи 17 березня в Україні почали діяти нові штрафи за порушення правил дорожнього руху.

Джерело: заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, якого цитує "Укрінформ"

Деталі: Зазначається, що почне діяти ухвалений 16 лютого закон. Ним, зокрема:
  • відновлюється і збільшується відповідальність за керування авто напідпитку від 17 тисяч грн за перший випадок до 51 тис. грн з позбавленням водійських прав на 10 років. За третій випадок - конфіскація авто;
  • посилюється кримінальна відповідальність за порушення ПДР, вчинене в стані алкогольного чи іншого сп'яніння, що спричинило тяжкі наслідки;
  • збільшується штраф за перевищення швидкості руху більш як на 50 км/год (з 510 до 3400 грн), за залишення місця ДТП – з 255 до 3400 грн з позбавленням права керування ТЗ на строк 1-2 роки або без такого;
  • збільшується штраф за керування або передачу керування ТЗ особою, яка не має права ним керувати, – з 510 до 3400 грн, а повторне протягом року – 40800 грн з позбавленням права керування ТЗ на строк від 5 до 7 років (можливе також оплатне вилучення ТЗ);
  • збільшується штраф за керування ТЗ особою, яка була позбавлена такого права, з 510 до 20 400 грн, а повторне протягом року – 40 800 грн з позбавленням права керування ТЗ на строк від 5 до 7 років (можливе також оплатне вилучення ТЗ).

/Files/images/unnamed.jpg

Як захистити себе від вірусних інфекцій

/Files/images/вірус2.jpg

/Files/images/вірус.jpg

/Files/images/IMG-5938.JPG

/Files/images/IMG-5939.JPG

Сервісні центри МВС запровадили чек-лист практичного іспиту для водіїв

/Files/images/checklist-1--400x300.jpgГоловний сервісний центр МВС вперше запровадив чек-лист для практичних іспитів на отримання посвідчення водія. Екзаменатори будуть користуватися зручним чек-листом під час практичної частини іспиту. В ньому зазначені перелік вправ та типові помилки, котрих припускаються громадяни під час практичного іспиту, та шкала оцінювання.

Практичний іспит складається з 2 етапів: перший етап проходить на майданчику для навчання з початкового керування, другий — на визначеному маршруті в умовах дорожнього руху. На першому етапі іспиту тестуються такі вміння водія як підготовка до початку руху, зупинка транспорту на підйомі/спуску, заїзд у двір «гараж» з правого/лівого боку тощо. На другому етапі іспиту – маневрування у потоці, дотримання швидкості руху та вимог дорожньої розмітки і дорожніх знаків тощо.

Громадяни можуть безкоштовно завантажити чек-лист з сайту Головного сервісного центру МВС, це спростить процес підготовки до іспиту. Під час іспиту чек-лист друкується на зворотній частині екзаменаційного листа, його наявність гарантує прозорість та зрозумілість системи оцінювання навичок кандидата у водії. По завершенню іспиту особа, яка його складала, може ознайомитися із зазначеними екзаменатором помилками, залишивши на чек-листі свій підпис. Після завершення іспитів екзаменаційні листи зберігаються у сервісному центрі МВС протягом 3 років.

У майбутньому планується запровадження фото- та відеофіксації практичної частини іспиту.

Нагадаємо, що підготуватися до теоретичної частини іспиту тепер також легко: на сайті Головного сервісного центру МВС працює онлайн-тренажер з ПДР. Новини сервісних центрів МВС на офіційній сторінці у Фейсбук, консультації за телефоном (044) 290-19-88.

Відтепер процес складання іспиту з навичок водіння відбувається з відеофіксацією

/Files/images/IMG_7029-min.jpgІспити на право керування транспортним засобом є однією з найбільш популярних послуг у сервісних центрах МВС. Процедура складення практичного іспиту на право керування відтепер стала більш прозорою, оскільки процес фіксується за допомогою мобільних технічних засобів контролю, які встановлюються в екзаменаційному авто перед початком іспиту.

«Це був довгий шлях, адже перші кроки були зроблені ще близько двох років тому, коли ми розпочали встановлювати системи відеофіксації у екзаменаційних класах, де відбувається здача теоретичної частини іспиту. Відтепер забезпечено доступ до контролю усіх етапів екзамену з навичок водіння, як теоретичного так і практичного» — зазначив заступник начальника Регіонального сервісного центру МВС в Хмельницькій області Микола Лижник.

Нововведення допоможе зменшити корупційну складову, уникнути можливих суперечностей під час складення іспиту та виявити здійснене порушення. У разі суперечностей кандидат у водії матиме можливість оскаржити результати іспиту.

«Впровадження відеофіксації забезпечить прозорість процедури складення практичного іспиту на право керування, адже тепер у випадку виникнення будь-яких запитань, є можливість з легкістю перевірити наскільки об’єктивною була оцінка.» зазначив начальник територіального сервісного центру МВС в м. Хмельницький Володимир Заболотний

Зараз система працює у тестовому режимі. Строк зберігання вивантаженої інформації з відеореєстратору становить 10 діб, проте, у майбутньому планується збільшити строк зберігання відео.

Під час презентації відбулася демонстрація застосування відеофіксації в екзаменаційних авто.

Відбулися зміни в процедурі видачі посвідчень водія, підготовки водіїв та акредитації автошкіл

/Files/images/Zmini-Avtoshkoli_II.jpgКабінетом Міністрів України внесено зміни до низки постанов, пов’язаних з порядком видачі посвідчень водія, підготовки водіїв, а також акредитацією автошкіл.

Перехідними положеннями нормативного акту передбачено запровадження нововведень протягом півроку.

Найголовнішими нововведеннями є наступні.

Запроваджено відеофіксацію процесів складання іспитів зі знань правил дорожнього руху і навичок керування транспортними засобами. Відеофіксація процесу складення теоретичного іспиту наразі вже реалізована в сервісних центрах МВС нового зразка. Відтепер й під час складення практичного іспиту дії кандидата у водії та екзаменатора фіксуватимуться за допомогою обладнання, що встановлюватиметься в кожному екзаменаційному авто.

Неможливо буде скласти теоретичний іспит в одному територіальному сервісному центрі МВС, а практичний – в іншому.

Скорочено до 2-ох років термін чинності отриманого в автошколі Свідоцтва про закінчення навчального закладу з підготовки водіїв транспортних засобів.

Регламентовано, що отримати або обміняти посвідчення водія неможливо без відмітки про місце реєстрації в документі, що посвідчує особу.

У процедурі взаємодії територіальних органів з надання сервісних послуг МВС з навчальними закладами з підготовки водіїв транспортних засобів запроваджено електронний обмін інформацією. Викладачі та інструктори з водіння будуть зобов’язані вносити у спеціальний електронний журнал інформацію про час проведення теоретичних та практичних занять, а також транспортний засіб, на якому здійснюватиметься практичне заняття. Нововведення покликане посилити контроль за організацією навчального процесу в кожному закладі з підготовки водіїв та, зокрема, за навчанням кожного слухача.

Нововведення, що стосуються діяльності автошкіл, передбачають:

скасування необхідності придбання в територіальних сервісних центрах МВС бланків свідоцтв про закінчення закладу з підготовки водіїв транспортних засобів;

передачу функції акредитації закладів від Головного сервісного центру МВС до регіональних сервісних центрів МВС за місцезнаходженням закладів;

спрощений механізм акредитації закладів, що належать до сфери управління Міністерства освіти та науки.

Нормативними змінами також передбачено, що всі випускники, які закінчили навчання з підготовки водіїв у закладах професійно-технічної освіти будуть допущені до складання іспитів без додаткового навчання в автошколі.

На сайті Головного сервісного центру МВС можна підготуватися до теоретичної частини іспиту з ПДР завдяки безкоштовному онлайн-тренажеру. Він є ідентичним до іспиту, що складається в сервісному центрі МВС. Також на сайті можна завантажити повний перелік питань з ПДР та варіанти відповідей на них.

/Files/images/Novyj-rik-ta-Rizdvo-2020-1024x800.jpg

Чим так небезпечна дифтерія: симптоми, профілактика та лікування

/Files/images/914960_9952960.pngПісля спалаху кору Україна стоїть на порозі ще одної небезпечної інфекційної хвороби – дифтерії. У жовтні 2019 року випадки захворювання на дифтерію виявили на Закарпатті та у Києві, проте люди вакцинуватись не поспішають, а сироваток не вистачає.

За словами відомого лікара Євгена Комаровського, ця інфекція є небезпечніша від кору, адже смертність від дифтерії складає 50%. Про симптоми дифтерії, а також її профілактику та лікування читайте у матеріалі Здоров'я 24.

/Files/images/914960_9952965.pngДифтерія– гостра інфекційна хвороба. Переважно вона вражає органи серцево-судинної, дихальної та нервової систем, а також надниркових залоз. На місці, яке вражає інфекція, виникає запальний процес з фібринозним нальотом.

Дякуємо EDUkIT за наш сайт!

/Files/images/logo_green.png

/Files/images/La_strada_1_3.gif/Files/images/La_strada_2_2.gif

/Files/images/188x60_pedrpesacom_banner_nodots.gif /Files/images/mon1.jpg

Новини

Календар

Попередня Березень 2024 Наступна
ПВСЧПСН
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031